PRODUKTY

Specializujeme se na:

VALIVÁ LOŽISKA

Tato se dělí na kuličková, válečková, jehlová, soudečková a kuželíková. Skladem jsou od firem ZVl, ZKL, FBJ, SKF, FAG.NSK, TIMKEN, INA, ZEN KINEX, IKO a dalších.


KLUZNÁ LOŽISKA A POUZDRA

Použití na místech, jenž nelze osadit valivými ložisky z důvodu prašnosti, chemických látek, vody nebo jiných nepříznivých podmínek.LINEÁRNÍ TECHNIKA A OPRACOVÁNÍ VODÍCÍCH TYČÍ

Velmi přesná vedení pro lineární pohyb, která se převážně používají u obráběcích strojů, měřících přístrojích nebo v lékařských zařízeních.


HADICOVÉ SPONY

Mají robustní pásek se zaoblenými hranami které chrání hadici před poškozením povrchu hadice. Používají se v různých průmyslových odvětvích, ve stavebnictví, zemědělství a chemickém průmyslu. Vyrábějí se v pozinkované a nerezové variantě.


ŘEMENICE

Použití ve všech odvětvích od domácích strojů (pračka) přes auta až po velké průmyslové stroje (drtiče kamene), dopravníky, ventilátory.


ŘETĚZOVÁ KOLA

Použití ve všech zařízeních, kde je použit k pohonu válečkový řetěz - dopravní prostředky, zvedací a manipulační zařízení a zemědělské stroje.


SPOJKY PRO PRŮMYSLOVÉ APLIKACE

Použití ve všech druzích strojů, jenž z konstrukčních nebo bezpečnostních důvodů vyžadují spojení motoru a hřídele přes spojku.


ŘEMENY

Použití slouží k přenosu síly z jednoho hřídele nebo motoru na druhý hřídel ve všech druzích strojů a zařízení. Výhodou je tichý chod a vysoké otáčky.


HŘÍDELOVÉ TĚSNÍCÍ PRVKY

Nejznámnějším představitelem je těsnící kroužek zvaný gufero, které těsní otáčející se hřídele, vyrábí se z materiálů: NBR, SILIKON, VITON, PTFE, EPDM.


SEGEROVÉ POJISTKY

Pojistné kroužky na hřídel, do díry, třmenové kroužky na hřídel. Vyrobeny z kvalitní pružné oceli. Segerové pojistky jsou podle norem DIN.


MAZACÍ TUKY

TOTAL patří mezi nejlepší výrobce plastických maziv v Evropě. Mezi nejkvalitnější produkty v oblasti plastických maziv patří řada MULTIS a CERAN. Dále nabízíme mazací tuky Mogul, SKF a Molykote.


LEPIDLA

Vysoce výkonná průmyslová lepidla LOCTITE společnosti Henkel je spolehlivou volbou v oblasti konstrukčních lepidel, těsnících prostředků a nátěrů. Nabízíme také lepidla. značky Novadurit a HF Market.


NÁŘADÍ

Bahco navrhuje a vyrábí nástroje a pily na míru pro nejnáročnější profesionály, zaměřuje design na inovaci, výkon a ergonomii. Nabízíme také nářadí značky Cromwell nebo nářadí na montáž a demontáž. ložisek.


STAHOVÁKY

Stahováky slouží k stahování ložisek ozubených kol, řemenice atd. Mají dvě a více ramen, které zachytávají stahovaný objekt a pomocí mechanické nebo hydraulické síly ho posunují až nakonec hřídele.


MAZACÍ TECHNIKA

Nabízíme kulové mazničky, ploché mazničky, kulové mazničky k zalisování, mazací lisy, mazací spojky, hadice k mazacím lisům, olejoznaky, kapací maznice a další.


POJEZDOVÁ KOLA

Pojezdová kola mají velmi široká použití, základním materiálem obručí (běhounů) je guma, ale používá se i polyamid, polyuretan, TERMOTEX či kov. Uložení je buď kluzné, jehlové nebo kuličkové.