Ložiska pro kolečkové brusle a skateboardy

Podrobnější popis ložisek pro kolečkové brusle a skateboardy naleznete v letáku.
Ložiska pro kolečkové brusle pdf.

Příklad označení v eschopu: VKLA 10022 C, VKLA 10031 C .....

SPEEDracer
SKF SPEEDracer mini ložiska jsou speciálně navržena pro ty, kteří nechtějí dělat kompromisy mezi rychlostí
a váhou. Tato ložiska mohou být použita v kolečkách určených pro mini ložiska
nebo v kolečkách standardních rozměrů s použitím SKF adaptérů. Ložiska SKF SPEEDskater jsou navržena pro závodní pužití. Pro správnou funkci vyžadují pravidelné domazávání olejem SKF Speed Master.

 
SPEEDskater
20 vysoce kvalitních ložisek typu 608 pro závodní použití; Mazaná olejem
SKF SPEEDskater ložiska jsou určena pro závodníky, kteří hledají odolná a rychlá ložiska standardních rozměrů. Ložiska SKF SPEEDskater jsou navržena pro závodní pužití.
 
SPEEDskater DOWNHILL
8 vysoce kvalitních ložisek typu 608 pro závodní použití;
Mazaná olejem
SKF SPEEDskater ložiska jsou určena pro závodníky na skateboardech nebo bruslaře používající čtyřkolečkové
závodní brusle, kteří hledají odolná a rychlá ložiska standardních rozměrů. Ložiska SKF SPEEDskater jsou navržena pro závodní pužití. Pro správnou funkci vyžadují pravidelné domazávání olejem SKF Speed Master.
 
SPEEDracer Závodní in-line bruslení
SKF SPEEDracer mini ložiska jsou speciálně navržena pro ty, kteří nechtějí dělat kompromisy mezi rychlostí a váhou. Tato ložiska mohou být použita v kolečkách určených pro mini ložiska nebo v kolečkách standardních rozměrů s použitím SKF adaptérů. Ložiska SKF SPEEDskater jsou navržena pro závodní pužití. Pro správnou funkci vyžadují pravidelné domazávání olejem SKF Speed Master.
 
SPEEDskater 20 vysoce kvalitních ložisek typu 608 pro závodní použití; Mazaná olejem
SKF SPEEDskater ložiska jsou určena pro závodníky, kteří hledají odolná a rychlá ložiska standardních rozměrů. Ložiska SKF SPEEDskater jsou navržena pro závodní pužití. Pro správnou funkci vyžadují pravidelné
domazávání olejem SKF Speed Master.
 
SPEEDskater DOWNHILL 8 vysoce kvalitních ložisek typu 608 pro závodní použití, mazaná olejem
SKF SPEEDskater ložiska jsou určena pro závodníky na skateboardech nebo bruslaře používající čtyřkolečkové závodní brusle, kteří hledají odolná a rychlá ložiska standardních rozměrů. Ložiska SKF SPEEDskater jsou navržena pro závodní pužití. Pro správnou funkci vyžadují pravidelné domazávání olejem SKF Speed Master.
 
SPEEDtrainer Pro náročný trénink či intenzivní fitness bruslení
Ložiska SPEEDtrainer jsou navržena pro zapálené bruslaře, kteří nechtějí trávit příliš mnoho času údržbou ložisek. Vhodná jsou pro intenzivní fitness bruslení nebo pro tréninkové účely závodníků. Ložiska jsou servisovatelná, mazaná plastickým mazivem.
 
FUNglider Fitness & Fun bruslení
Ložiska FUNglider jsou navržena pro intenzivní kondiční bruslení. Neobyčejně lehce se otáčejí, a to i při vysokém zatížení. Ložiska lze namontovat do všech koleček s rozměrem náboje 608 (průměr hřídele 8 mm).
Optimálních vlastností dosáhnou po cca pěti hodinách bruslení. Ložiska jsou namazaná špičkovým plastickým mazivem a nevyžadují prakticky žádnou údržbu.
 
STUNTmaster Freestyle a U-rampa, inline hokej
Ložiska STUNTmaster jsou určena pro agresivní bruslení na inline bruslích nebo inline hokej. Ložiska jsou přímo navržena pro podmínky, při nichž jsou vystavena nárazům a hrubému zacházení. Ložiska jsou opatřena polyamidovou klecí zesílenou skelnými vlákny, bezkontaktním těsněním a vysokozátěžovým plastickým mazivem. Díky těmto zlepšením mají ložiska SKF STUNTmaster velmi dlouhou životnost.
 
FREEstyler Sada pro skateboarding
Ložiska SKF FREEstyler jsou vyrobena pro ty, kteří pravidelně a intenzívně jezdí na skateboardu. Ložiska se neobyčejně lehce otáčejí, a to i při vysokém zatížení. S rozpěrnými kroužky lze ložiska namontovat do všech koleček s rozměrem náboje 608 (průměr hřídele 8 mm). Optimálních vlastností dosáhnou po cca pěti hodinách bruslení. Ložiska jsou namazaná špičkovým plastickým mazivem a nevyžadují prakticky žádnou údržbu.