Indukční ohřívače SKF

     Elektrická ohřívací plotna 729659 C
     Elektrická ohřívací plotna SKF 729659 C slouží k ohřívání ložisek a dalších strojních součástí před montáží. Je vhodná pro součásti s dírou až do cca. 100 mm nebo o hmotnosti do 3 - 4 kg . Ohřívací plotna dosahuje maximální teploty 200 °C a je vybavena krytem, který brání úniku tepla
a současně chrání ložisko před nečistotami.
     Elektrická ohřívací plotna 729659 C se skládá z vlastní ohřívací plotny uložené v kovovém tělese s odnímatelným víkem. Teplotu lze regulovat pomocí termostatu. Zvýšenou bezpečnost ohřívací plotny SKF zajišťuje ochrana proti přehřátí, která automaticky vypne napájení v případě selhání termostatu.


 

     Indukční ohřívač TMBH 1
     Ohřívací přístroj SKF TMBH 1 je určen k ohřevu ložisek s průměrem díry do 80 až 100 mm a odpovídající maximální hmotnosti 4 - 5 kg. Ohřívací přístroj lze používat také k ohřevu jakékoliv jiné strojní součásti, která je vyrobena z kovu a vytváří uzavřený obvod, např. ozubená kola, řemenice, pouzdra a stahovací kroužky.


 

 

     Indukční ohřívač TIH 030m
    
Malý indukční ohřívací přístroj SKF TIH 030m je vhodný pro ohřev ložisek s maximální hmotností do 40 kg a pro ostatní strojní díly do hmotnosti 20 kg.


 

     Indukční ohřívač TIH 100m

     Indukční ohřívač TIH 220m