Snižte náklady na údržbu pomocí kvalitních řetězů SKF.

Střední doba mezi poruchami (MTBF) je důležitým měřítkem spolehlivosti a v systémech přenosu energie má zásadní význam. Robustní řetězové pohony SKF prodlužují střední dobu mezi poruchami, což snižuje náklady na údržbu.

Řetězové systémy SKF mají vysokou odolnost proti opotřebení a schopnost odolávat náročným podmínkám, jako jsou změny teplot a rázové zatížení.

Všechny řetězy SKF jsou určeny pro běžnou provozní teplotu od -20 do +150 °C. Výjimku představují řetězy z nerezové oceli, které mohou pracovat v teplotním rozsahu od -20 do +400 °C. Při vyšších teplotách je nutno používat jiný způsob mazání. Je třeba upozornit, že při teplotách vyšších jak +200 °C a nižších než -20 °C je hodnota mezního zatížení snížena.

Naší firmou nabízená široká škála řetězu SKF zahrnuje mnoho vysoce výkonných variant. Kde jiné výrobky selhávají, řetězy SKF zabraňují prostojům a snižují náklady na údržbu.

Všechny řetězy SKF procházejí přísnou kontrolou kvality. Od sledování surovin použitých v jednotlivých komponentech až po testování hotových výrobků.

Jaké normy splňují řetězy SKF?

Výrobní procesy v moderních závodech a náročná jakostní kontrola zajištují splnění norem ISO a platných průmyslových norem (např.: ANSI, BS, DIN nebo JIS).

V ropném průmyslu jsou schváleny americkým úřadem API.

V automobilovém průmyslu odpovídají specifikaci ISO/TS116949 zahrnující americké QS-9000, německé VDA 6.1, francouzské EAQF nebo italské AVSQ standardy systému jakosti.

Řetězy SKF v našem E-shopu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti